Ürituse ajakava

Väravad avatakse 17:00 ning esimene fight on kell 18:00 Peamatšid algavad 19:00 Matšide vahepeal esinevad erinevad artistid, ning on võimalik osta süüa ja juua.

Parkimine

Palume võimaluse korral mitte tulla autoga, kuna staadioni ümbruses olev ala ei võimalda ilmselt kõigile soovijatele kohta pakkuda. Auto on võimalik jätta muuhulgas ka Keila Tervisekeskuse parklasse, mis asub lühikese jalutuskäigu kaugusel staadionist. Murualadele autode parkimine ei ole lubatud ning vastavad sõidukid teisaldatakse.

Dresscode

VIP ala on kaetud kõva põrandaga, ehk naisterahvad saavad kanda kontsi. Ülejäänud territoorium on kaetud kunstmuruga, millel on mugavam käia madalate jalanõudega. Samuti on soovitatav kaasa võtta istumisalus, kuna istekohti kõigile ei jagu. Kunstmurul on mugav istuda!

Lapsed

Alla 14- aastastel lastel ei ole lubatud üritust külastada ilma täiskasvanud saatjata.

Pea meeles

Üritusele on keelatud kaasa tuua oma toitu ja jooke. Samuti on ürituse territooriumil tuleohtlikkuse tõttu keelatud suitsetamine. Suitsetamine on lubatud üksnes selleks ettenähtud kohas. Prügi viskamine selleks mitte ettenähtud kohta on rangelt keelatud. Eelnevate keeldude vastu eksinud kõrvaldatakse ürituselt ilma ette hoiatamata ning korraldaja võib esitada ka kahjunõude.

Maksevahendid

Palume võimalusel kasutada sularaha territooriumil piletite, toidu ja joogi eest maksmisel. Tasumine on võimalik ka pangakaardiga, ent korraldaja ei saa tagada, et kaardimaksetega kõik sajaprotsendiliselt sujub.

Ilm

Eesti ilm on etteaimamatu, seega vihmakeep kotis on samuti asjakohane.

Shopping Cart